Obraz na płótnie z kwiatami jako prezent

obrazy na prezent

Wśród wielu pomysłów na prezent są pomysły nieśmiertelne do których należą z pewnością kwiaty. Są one oczywiście bardzo lubiane przez kobiety obojętnie czy jest okazja aby je podarować czy też nie. W dobie internetu możemy nie wychodząc z domu zakupić również obrazy kwiatów. Możemy je podarować z okazji setek różnych okazji.

Obrazy z kwiatami na urodziny i imieniny

obrazy kwiaty

Jeżeli chodzi o kwiaty na urodziny obrazy z kwiatami będą pomysłem w sam raz dla osób które lubią kwiaty ale niekoniecznie mają czas, aby się nimi zaopiekować. Taki obrazek z kwiatem nie wymaga nasłonecznienia ani tym bardziej podlewania. Jeżeli natomiast chodzi o kwiaty na imieniny powody są podobne. Koszt obrazu na płótnie z kwiatami będzie podobny do bukietu kwiatów a nawet niższy jeżeli zamówimy mniejszy rozmiar. Dopiero zamawiając naprawdę wielki obraz kwiatów możemy liczyć się z tym, że przekroczymy budżet. Jeżeli mamy w domu jakieś zdjęcia kwiatów na urodziny możemy zrobić z nich doskonały prezent. Mianowicie możemy wykonać z nich obraz w takim sklepie jak bajkoweobrazy.pl Wystarczy że wgramy w sklepie plik cyfrowy z naszymi kwiatami i zamówimy wykonany z niego obraz. Dla tych którzy zamiast zdjęć wolą grafiki jest również inna opcja. Możemy zamówić kwiaty na urodziny grafika z kwiatami będzie równie efektowna co zdjęcie.

Kwiaty malowane czy drukowane

Generalnie wykonuje się obrazy na płótnie z wydruków. Następnie są one naciągane na drewnianą ramę i wysyłane do klienta. Obrazy malowane jak najbardziej również można zamówić, ale nie będą to malunki wykonane przez malarza a jedynie zdjęcie malowanego obrazu w postaci pliku cyfrowego który następnie zostanie wydrukowany. Kwiaty malowane (drukowane) w ten sposób mają oczywiście atut w postaci ceny, są znacznie tańsze od pracy malarza. Wydruki na płótnie (fotoobrazy) kosztują około kilkanaście złotych a praca malarza najczęściej jest wyceniana na kilkaset złotych i znacznie więcej. Kwiaty na ścianę czy to malowane czy drukowane będą ciekawym pomysłem. Każdy z nas dostał w życiu kwiaty z różnych okazji, nie każdy natomiast dostał obraz z kwiatami.