Jakie obrazy do biura wybrać?

dekoracje biur

Spośród dziesiątek możliwości aranżacji wnętrz przybliżymy wam kilka, które nie wymagają zbyt wielkich nakładów finansowych a dają bardzo ciekawe efekty. Sprawdzą się one w przypadku gdy nie chcemy wykonywać remontu biura który kosztowałby nas znaczną kwotę.

Stanowiska z kwiatami

Jest to pomysł bardzo oczywisty, ale możemy go jeszcze dodatkowo zmodyfikować na potrzeby biura. O ile pojedyncze doniczki z kwiatami postawione na parapecie mogą pełnić funkcje dekoracyjną, to większe długie stanowiska kwiatów świetnie będą oddzielały wnętrza w biurze o charakterze wolnej przestrzeni. W ten sposób możemy oddzielić stanowiska pracowników siedzących niedaleko siebie lub też poszczególne działy w biurze. Obrazy do biura znajdziecie na: https://bajkoweobrazy.pl/obrazy/do-biura

Obrazy na ścianach

obrazy miasta

Do firm proponujemy obrazy miast jako bardzo dobrze pasujące do tego typu wnętrz, kojarzące się z ruchem, czymś energicznym i żywym. Jednocześnie budujące pozytywny wizerunek firmy u klientów. Obrazy z miastami mogą kojarzyć się klientom z wielką korporacją, która wzbudza większe zaufanie niż mała lokalna firemka. Obrazy miasta Nowy Jork (https://bajkoweobrazy.pl/obrazy/nowy-jork) są zdecydowanie najbardziej uznane u klientów firm. To miasto to kwintesencja miejskiej atmosfery, miasto które jest stolicą świata. To tam powstają nowe trendy, mody a także rodzą się nowe biznesowe konwenanse. Ale obojętnie jakie obrazy z miastami byśmy zawiesili osiągniemy podobny efekt.

Zegary z czasem rożnych stolic

To również bardzo popularny zabieg oprócz obrazów na ścianach. Najczęściej spotykamy kilka tzn. trzy lub pięć zegarów powieszonych obok siebie poziomo w jednej linii. Miasta jakie możemy tutaj użyć to np. Moskwa, Paryż i Nowy Jork. Czasem spotkamy zegary ustawione na czas Tokio. Te stolice biznesowe również dodadzą poważnego biznesowego charakteru naszemu biuru. Zegary oczywiście powinny być analogowe najlepiej z tarczą koloru białego.